Nošení dětí

Informace

Novinky

The Joy of Babywearing EBW 2019 - šátek na nošení dětí Didymos

Didymos

Nový produkt

dodání 3 - 21 dnů dle skladu výrobce, jednotlivé velikosti na dotaz

Více informací

3 - 21 dnů

2 590,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Žakárová vazba ze 100% biobavlny. Gramáž cca 200 g/m2.

"Radost z nošení" - to je motiv letošního Evropského týdne nošení dětí (European Babywearing Week). O radost z nošení se dělíme s našimi dětmi a tuto radost máme společnou s úplně cizími lidmi napříč hranicemi.

Motivem letošního EBW je hvězdná obloha. Obloha, která se rozprostírá nad celou Evropou a která nás spojuje. Nádhera a rozmanitost souhvězdí, které všichni obdivujeme a na které se rádi díváme. Symbolický motiv vybraly organizátorky EBW z řady krásných návrhů. Byl navržen Brigittou z Budapešti.

Pro nás jako pro tradičního výrobce bylo velkou ctí spolupracovat na realizaci tohoto vzoru a natkat pro Vás šátky k EBW 2019. Velké díky všem, kteří tuto nádhernou spolupráci umožnili.

Za každý prodaný kus šátku The Joy of Babywearing EBW 2019 věnuje Didymos 5 € na konto organizace Lékaři bez hranic. 

Šátek je tkaný ze 100% biobavlny v decentní kombinaci barev černá a ecru, které se hodí k jakémukoliv outfitu. Po délce je pevný a stabilní, v obou diagonálních směrech skvěle pružný, takže se snadno přizpůsobí tělesným proporcím nošence i nosíče. Je příjemný na omak, tak akorát klouzavý a poddajný, takže  umožňuje pevné a precizní vázání s pohodlným a zároveň pevným obemknutím nošence v šátku. Za zmínku stojí i slušivý malý uzel.

Motiv je vytkáván náročnou žakárovou technikou, není natištěný. Žakárové vzory jsou z obou stran šátku stejné, jen s převrácenými barvami.  Přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují nadstandardní pružností a pohodlností.

Velikosti:

vel.2 - 270 cm

vel.3 - 320 cm

vel.4 - 370 cm

vel.5 - 420 cm

vel.6 - 470 cm

vel.7 - 520 cm

vel.8 - 570 cm

Recenze

Napsat recenzi

The Joy of Babywearing EBW 2019 - šátek na nošení dětí Didymos

The Joy of Babywearing EBW 2019 - šátek na nošení dětí Didymos

dodání 3 - 21 dnů dle skladu výrobce, jednotlivé velikosti na dotaz