Nošení dětí

Slevy

Informace

Novinky

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Rybičky - khaki zelená - šátek na nošení dětí ŠaNaMi

ŠaNaMi

Nový produkt

více velikostí na dotaz

Více informací

obvykle do 3 dnů

2 640,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Šátek na nošení miminek ze 100% bavlny se vzorem rybiček v khaki zelené barvě. Veselé rybky plují sem a tam mezi bublinkami a dovádějí. Motiv pro každého, kdo má radost ze života a je uvnitř stále trochu hravým dítětem nebo nadšeným rybářem

Materiál: 100% bavlna - kombinace americké středněvlákenné bavlny s dlouhovlákennou Egyptskou bavlnou Gíza
Šířka šátku:71cm
Gramáž: cca 280g/m2

Šátek na nošení miminek ze 100% bavlny se vzorem rybiček. Veselé rybky plují sem a tam mezi bublinkami a dovádějí. Motiv pro každého kdo má radost ze života a je uvnitř stále trochu hravým dítětem nebo nadšeným rybářem. Podle nálady máte možnost si zvolit více nebo méně barevnou stranu.

Pro snadnou orientaci je šátek ve své polovině označen nášivkou. Na šátku je použit postupně se zvětšující vzor, který usnadňuje orientaci při vázání šátku a navíc skvěle vypadá.

Jedná se silnější nosný šátek (280g/m2) vhodný pro celé nosící období tkaný atlasovou vazbou s vytkávaným žakárovým vzorem. Šátek není náchylný k zatrhávání nitek.
Do osnovy je jako tradičně použita příze, která je bez chemických úprav, jako je bělení, barvení nebo mercerizace. Díky tomu jsou tato vlákna neporušena a zůstávají co nejjemnější. To dodává šátku jeho hebkost, jemnost, pružnost a plnost na omak.
Barevnost šátku dodávají tedy pouze obarvené útkové nitě. K barvení jsou použity nejkvalitnější netoxické barvy bez použití těžkých kovů atestované pro děti do 3 let.

Tento šátek vznikl díky nadšení a umu českých lidí kompletně v české republice. Vzor pro tento náš šátek vytvořila vystudovaná česká textilní návrhářka Petra Jánská. Látku utkal textilní závod ve východních čechách a šátky ušili české švadleny v malé šicí dílně.

Spolu se šátkem je dodáván i tištěný návod na vázání šátku a instruktážní DVD s 10-ti postupy na vázání šátků na nošení miminek. Toto DVD je vhodné jako rozšiřující doplněk k tištěným návodům. Naleznete zde některé rozšiřující informace a postupy, včetně některých atypických úvazů, které nejsou popsány v tištěné brožurce.

Nevíte jakou vybrat délku šátku? Na základě našich zkušeností vám pro vaši informaci nabízíme tabulku s přehledem délek šátků na nošení dětí potřebných na různé úvazy v závislosti na Vaší konfekční velikosti.

V nabídce jsou velikosti 4,5 m a 5 m, další velikosti zajistíme dle skladových zásob výrobce.

Konfekční velikost dámskáKolébka, Nošení na bokuKlokan, BatohVázání křížemKříž s kapsou
Do 36 2,5m 3,5m 4m 4m
36 - 38 3m 4m 4,5m 4,5m
40 a více 3m 4m 4,8m 5m

Recenze

Napsat recenzi

Rybičky - khaki zelená - šátek na nošení dětí ŠaNaMi

Rybičky - khaki zelená - šátek na nošení dětí ŠaNaMi

více velikostí na dotaz