Nošení dětí

Informace

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

DidyKlick Safe in my Arms EBW 2021 - šátkové nosítko Didymos

Didymos

Nový produkt

vhodné od narození

Více informací

obvykle do 3 dnů

4 390,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Rostoucí šátkové nosítko ze 100% biobavlnyGramáž cca 220 g/m².

DidyKlick je snadno použitelné rostoucí nosítko typu Half-Buckle, které v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti nosítek a šátků na nošení dětí. Je vhodné od 3 kg do 20 kg dítěte a plně respektuje anatomii novorozence. Umožňuje nošení na břiše, na zádech nebo na boku a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos.

Vlastnosti nosítka DidyKlick v bodech:
  • robustní, plynule nastavitelný bederní pás s bezpečnostní přezkou 
  • měkký zádový panel s integrovanou opěrkou hlavy - planulé nastavování pomocí šnůrek s brdičkami a upevnění patenty na ramenní popruhy
  • doširoka roztažitelné ramenní popruhy z látek šátků na nošení dětí pro pohodlnou oporu v jakékoliv nosící poloze
  • Materiál: Zádový panel a ramenní popruhy jsou vyrobeny z šátků DIDYMOS ze stoprocentní organické bavlny (kbA kvalita), které jsou šetrné k pokožce, ekologicky nezávadné a udržitelné, diagonálně elastické a odolné proti oděru
  • Bezpečnost: splňuje platné technické normy směrnice EU CEN/TR 16512.
  • Vyrobeno v Německu a České republice
  • Všechny věkové skupiny od 3 do 20 kg

Zacvaknout a vyrazit: DidyKlick

skutečně rostoucí šátkové nosítko pro děti od narození po batolata

DidyKlick stejně jako původní šátkové nosítko DidyTai skvěle kombinuje praktičnost nosítka a pohodlnost šátku na nošení dětí. Oproti nosítku DidyTai je přidán polstrovaný bederní pás s přezkou na zacvaknutí, který oceníte u starších nošenců, ale také spoustu dalších vylepšení.

Velké děti i novorozenci se budou v šátkové biobavlněné kapse cítit dobře zaopatření a díky našité opěrce hlavy si v něm mohou kdykoliv pohodlně a bezpečně zdřímnout.

I s nosítkem DidyKlick můžete děti nosit na břiše, na zádech a na boku. Bederní pás je možné individuálně přizpůsobit Vaší postavě jednoduchým dotažením nebo povolením přes plastovou přezku. Také nosící kapsa je plynule nastavitelná – jak do šířky tak do výšky – dle velikosti dítěte. Díky tomu můžete nosítko vždy optimálně přizpůsobit dítěti a zajistit mu tak dobrou oporu páteře i podsazených nožiček. Jedná se o nosítko typu "Half-Buckle" a je vhodné pro děti od 3 do 20 kg.

Recenze

Napsat recenzi

DidyKlick Safe in my Arms EBW 2021 - šátkové nosítko Didymos

DidyKlick Safe in my Arms EBW 2021 - šátkové nosítko Didymos

vhodné od narození