Nošení dětí

Slevy

Informace

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

DidySnap Safe in my Arms EBW 2021 - rostoucí šátkové nosítko Didymos

Didymos

Nový produkt

vhodné od narození, rostoucí

Více informací

obvykle do 3 dnů

4 390,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Rostoucí plně přezkové ergonomické nosítko ze 100% biobavlny. Gramáž cca. 220 g/m².

Věk dítěte: od narození do cca. 3 let

Praní na 30°C na jemný program, nedávat do sušičky.

Měkké strukturované a individuálně nastavitelné rostoucí plně přezkové nosítko typu "Full-Buckle" je pohodlné, rychle použitelné a nabízí přirozený komfort nošení. Ramenní popruhy a bederní pás jsou kompletně na přezky, není tedy třeba nikde nic vázat.

Potřebnou oporu poskytuje robustní, plně nastavitelný polstrovaný bederní pás s bezpečnostní sponouŠířka sedu nosítka je plně nastavitelná, aby byla zajištěna ergonomická a pohodlná poloha pro malé novorozence nebo větší dítě - JEDNO nosítko od narození až po věk batolete.

Ramenní popruhy jsou připevněny k zádovému panelu sponami. U menších dětí jsou popruhy vedeny pod nožičkama a zacvaknuty do patentované M-přezky pod zadečkem dítěte. Díky tomu jsou i úplně malá miminka umístěná v nosítku bezpečně a ve správné ergonomické poloze.

U starších dětí nebo nošení na zádech je možné přezky připnout do boku zádového panelu, což optimalizuje rozložení hmotnosti při nošení, umožňuje nošení šetrné k zádům nosiče a poskytuje bezpečnou oporu těžším dětem. Volně posunovatelné vycpávky připevněné k ramenním popruhům lze umístit do libovolného místa, kde Vám budou nejpohodlnější.

Zádový panel je možné ještě prodloužit opěrkou hlavy. Opěrka hlavy se nastavuje pomocí stahovacích šňůr a dobře podporuje hlavu a krk miminek nebo větších spících dětí.

DidySnap Vám umožní nosit dítě na břiše, na boku a na zádech, takže dítě může být bezpečně s Vámi při všech Vašich každodenních aktivitách nebo třeba na dovolené a sdílet s Vámi krásné zážitky z nošení.

Stručný přehled funkcí DidySnap:

 • Plynule nastavitelný polstrovaný bederní pás s bezpečnostní přezkou.
 • Plynule nastavitelný sed nosítka zajišťuje fyziologickou polohu.
 • Polstrované ramenní popruhy jsou plně nastavitelné podle zvolené nosící polohy a velikosti nosícího – dvoucestné přezky výrazně zjednodušují dotahování a povolování nosítka.
 • V závislosti na věku a velikosti dítěte je možné vést ramenní popruhy buď po nožičkama dítěte a zacvaknout je do patentované M-přezky, nebo je u větších dětí připevnit do boku zádového panelu.
 • Popruhy mohou být na zádech vedeny rovnoběžně nebo překřížené.
 • Zádový panel je vyroben z osvědčených látek šátků DIDYMOS. Lze jej rozšířit pomocí integrované opěrky hlavy. Zadní panel a šířka opěrky hlavy jsou nastavitelné pomocí stahovacích šňůrek.
 • Pro ještě lepší jištění hlavičky spícího dítěte je možné opěrku hlavy připevnit na ramenní popruhy pomocí brzdiček.
 • DidySnap umožňuje nošení na břiše, na boku a na zádech.
 • Všechny tkaniny – zádový panel, pásy a polštářky – jsou vyrobené šátkových látek DIDYMOS v nejlepší biokvalitě.
 • Od narození do cca. 3 let.
 • Splňuje platnou bezpečnostní normu CEN / TR 16512: 2015.

Recenze

Napsat recenzi

DidySnap Safe in my Arms EBW 2021 - rostoucí šátkové nosítko Didymos

DidySnap Safe in my Arms EBW 2021 - rostoucí šátkové nosítko Didymos

vhodné od narození, rostoucí