Nošení dětí

Informace

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

DidySling Safe in my Arms EBW 2021 - šátek na nošení dětí Didymos

Didymos

Nový produkt

dodání 3 - 21 dnů dle skladu výrobce

Více informací

3 - 21 dnů

2 440,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Materiál 100% biobavlna, žakárová vazba. Gramáž cca 220 g/m2.

Velikost 1 - 170-180 cm

Evropský týden nošení dětí slaví letos své malé 5. jubileum.

O to více nás těší, že právě tento ročník můžeme oslavit velmi symbolickým šátkem s motivem prvního ročníku, který měl obrovský úspěch a dodnes je po něm velká (i když marná) sháňka. 
Na šátku zůstalo i moto roku 2017 - Nosím tě stále na srdci - v mnoha jazycích. Právě tohle moto totiž přesně koresponduje s motem letošního roku - Bezpečně v mém náručí. Kde jinde je totiž miminko v takovém bezpečí jako u rodičů na srdci?
A co je na tomto šátku tak význačného? Především jeho příběh. Je doslova společným produktem celé Evropy, podílelo se na něm mnoho lidí minimálně ze 14 zemí. Motto Evropského týdne nošení je na něm vytkáno v duhových barvách v 30 evropských jazycích včetně češtiny.
Motiv je vytkáván náročnou žakárovou technikou, není natištěný. Žakárové vzory jsou z obou stran šátku stejné, jen s převrácenými barvami.  Přes velkou pevnost se tyto šátky vyznačují nadstandardní pružností a pohodlností. V případě tohoto šátku se skutečně jedná o šátek pro celou dobu nošení, od narození až po batole.

Velmi pohodlné a pohotové nosítko vhodné již od narození dítěte až do doby, kdy už bude samo běhat. Umožňuje nošení na břiše, na zádech i na boku a je ušito z kvalitních látek šátků Didymos.

Přehodit-dotáhnout-hotovo: DidySling 

šátek s kroužky na krátkodobé nošení od narození až do konce nosícího období

 

DidySling nabízí rodičům jednoduchou alternativu k šátku. Sice není tak mnohostranný jako klasický šátek na nošení dětí, ale zase je připraven k bleskovému použití: přehodit, dotáhnout, hotovo! A i DidySling nabízí různé možnosti nošení: na boku, na břiše i na zádech.

DidySling můžete mít v různých vzorech a se dvěma způsoby uchycení kroužků - s nůžkovým skladem nebo s řasením 

Protože jsou DidySlingy šité ze stejných látek jako naše léty prověřené šátky na nošení dětí, mají shodné i základní vlastnosti: jsou tkané ze 100% biobavlny (u některých vzorů s příměsí lnu, konopí, hedvábí aj.) žakárovou nebo střídanou keprovou vazbou, přičemž příze barvíme nezávadnými barvami ještě před tkaním. Naše látky mají vhodnou pevnost a zároveň příčnou pružnost pro optimální podepření dítěte. Volný konec DidySlingu je zkosený, takže krásně splývá podél těla.

Recenze

Napsat recenzi

DidySling Safe in my Arms EBW 2021 - šátek na nošení dětí Didymos

DidySling Safe in my Arms EBW 2021 - šátek na nošení dětí Didymos

dodání 3 - 21 dnů dle skladu výrobce