• -25%

Šátek Vatanai Tibet

1 590,00 Kč
1 192,50 Kč Sleva 25%
Není daň

2,5 m

Počet
skladem

 

Zásady doručení

 

Zásady vrácení

Originální v Čechách vyrobený šátek. Setkaný z vysoce kvalitní 100% bavlněné příze obarvené zdravotně nezávadnými barvami.

Šátek je vyroben z kvalitních, šetrným způsobem zpracovaných, bavlněných vláken. Příze je spředena česaným způsobem, při kterém jsou vlákna paralelně srovnána tak, že má hladký a na omak jemný povrch.

Díky originálnímu způsobu tkaní je šátek elastický, těsně ovíjí dítě a poskytuje tak bezpečnou oporu tělu.

Tkanina se vyznačuje příčnou pružností, díky které je uvázání šátku snažší, než z obvykle dostupných látek.

Bavlněná příze je před tkaním obarvena vysoce kvalitními barvami, které nijak neohrozí zdraví vašeho dítěte. Barvy mají výbornou stálost, díky které je možné šátek prát v pračce na 60 stupňů, aniž by to uškodilo vzhledu šátku.

Různobarevné podélné pruhy na šátku vám usnadňují manipulaci s ním. Barvy jsou pečlivě vybírány tak, aby měly příznivý optický vliv pro vaše děťátko. Tvar šátku odpovídá mnohaletým zkušenostem s jeho používáním. Nevytahá se ani při intenzivním používání . Dvojitý lem prošitý pružným stehem zajišťuje uchování tvaru i při dlouhodobém nošení.

Každá etapa výroby tohoto šátku (předení, obarvení, tkaní) je podložena atesty o zdravotní nezávadnosti a certifikáty o kvalitě.

ZÁRUKA 3 ROKY

Xkko
9ef7911f805f1b3b891881b7662e96fb