Nošení dětí

Slevy

Informace

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Výprodej! Babyvak Bio Haipa Daipa hnědá s nebělenou

Babyvak Bio Haipa Daipa hnědá s nebělenou

Haipa Daipa

Nový produkt

Upozornění: poslední kus skladem!

486,50 Kč

-30%

695,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Babyvak je jednoduché a praktické nosítko, vhodné pro děti od narození do cca 15 kg. Hodí se skvěle při uspávání novorozenců, tišení neklidných a plačících dětí, přenášení dětí z auta, jejich poponášení při nákupu... Zkrátka, hodí se vždy, když potřebujete mít volné ruce.Není třeba jej složitě uvazovat, stačí přehodit přes rameno a je připraven. Navíc jej lze použít i jako dečku, nebo přebalovací podložku. 

tvar:
Jde o sešitý pruh látky, který slouží jako „klokaní kapsa“. Neuvazuje se ani nezapíná. Je nutné vybrat správnou velikost - s příliš velkým vakem nebudete mít bezpečný pocit. V místech kde dítě sedí, jsou 2 pevné 4 niťové švy – záruka vysoké bezpečnosti. Vysoce kvalitní vypracování. Bavlněná cedulka s pracími symboly je všita vzadu, aby miminko neškrábala.

velikosti:


Změřte délku od ramene (špičky ramenního kloubu), k protilehlému boku (ve výši kde začíná kyčelní kost). Viz šipky na obrázku a ukázku na Videu.
Délku je třeba měřit volně přes prsa, nikoliv mezi nimi. Vak by Vám byl pak příliš těsný.
Správnou velikost určete podle tabulky.
Vak se časem vytahá, proto je třeba, aby vám zejména z počátku seděl pevně. I s miminkem by neměl sahat níž než ke kyčelnímu kloubu!

do 64 cm 65 - 69 cm 70 - 74 cm 75 cm a více
S M L XL

POZOR: Velikosti jsou pouze orientační. Než baby-vak vyperete, raději jej nejprve vyzkoušejte, aby Vám velikost dobře seděla. Nevhodný baby-vak Vám rádi vyměníme za jinou velikost, ale pouze, pokud nebyl praný. Děkujeme za pochopení.

 

údržba: Před prvním použitím vyperte. Perte na 40°C. Žehlete na 2 stupeň. Sušení v sušičce nedoporučujeme.

upozornění: Baby-vak není určen pro dlouhé nošení. Jste-li nuceni jej používat po delší dobu, střídejte „nosné“ rameno. Srážlivost až 3%, ale při používání se vak mírně vytahá. Nebělená část výrobku může praním vyblednout (látka není na přírodní barvu dobarvována, je skutečně nebělená). 

výroba: Navrženo a vyrobeno v České republice firmou Haipa-daipa. Certifikováno u IVN (International Association of Natural Textile Industry). Atestováno u SZÚ (Státní zdravotní ústav) pro děti od 0 let. Barvený materiál je stálobarevný.

Co je bio-bavlna?

Bio-bavlna je pěstována bez použití umělých hnojiv, pesticidů a herbicidů. Jelikož, na rozdíl od běžné bavlny, neobsahuje ani zbytky těchto přípravků, je ideální pro jemnou dětskou pokožku, zejména pro děti s atopickým ekzémem.

Recenze

Napsat recenzi

Babyvak Bio Haipa Daipa hnědá s nebělenou

Babyvak Bio Haipa Daipa hnědá s nebělenou