• Sleva!
  • -30%

Patapum ergonomické nosítko - béžová

1 850,00 Kč
1 295,00 Kč Sleva 30%
Není daň
Počet
skladem

 

Zásady doručení

 

Zásady vrácení

Velmi lehké,skladné a praktické nosítko. Vhodné pro děti od 6 do 18 měsíců, 6 - 14 kg

Nožičky dítěte jsou v tomto nosítku v bezpečné poloze pro vývoj kyčelních stříšek - na rozdíl od klasických klokanek – díky dostatečně široké látce pod zadečkem.

Patapum Baby má velmi měkké polstrování bederního i ramenního pásu, díky kterým je nošení velmi pohodlné, pro větší pohodlí nosiče je Patapum Baby vybaveno i hrudním pásem, díky kterému si nastavíte velikost přesně podle sebe. Bederní pás lze nastavit až na obvod 140cm!

Velmi jednoduše poskládáte nosítko na velikost šíře bederního pásu! Nosítko je vybaveno odnímatelnou a prodyšnou síťovanou opěrkou hlavy, kterou můžete využít, pokud Vám dítě usne a pokud ji zrovna nepoužíváte, můžete ji pohodlně složit a upevnit pomocí přezek na nosítku.

V Patapum Baby můžete nosit dítě vepředu čelem k Vám nebo na zádech. Stylově jsou nosítka vhodná jak pro maminky tak i pro tatínky. Ke každému nosítku si můžete vybrat doplňky dle svých potřeb v barvě Vašeho Patapum! Svrchní část nosítka je ze silnější a pevnější látky, vnitřní část je jemnější plátno, vše je 100% bavlna s atestem ‚ÖKOtex 100.

Teplota praní 30°C, žehlit na střední stupeň, nesušit v sušičce, nebělit!

Queen